FASHION WEEK POLAND DAY 3 & 4

7:52 PM

ŁYK MODY DLA OCHŁODY
Przez ostatni tydzień było gorąco nie tylko na naszych ulicach, na blogach aż wrzało od relacji fashion weekowych. Jednak nie zawsze głównym tematem byla "moda". Plotki, afery, kto komu po co i dlaczego, poczytałam ,ale głosu wolałam nie zabierać.Czas by ochłonąć. Dla mnie najważniejsze na Fashion Weeku to "fashion " i to możecie zobaczyć u mnie- surowe, prawdziwe relacje z pokazów.  Tym razem chyba nie miałam swojego faworyta, wybrałabym co nie co od każdego i wrzuciła do mojej szafy. To już niestety ostatni post z Łodzi. A szkoda, jakoś przywykłam do tych "catwalkowych" postów, z moją osobą na drugim planie. Bez wątpienia była to świetna edycja biorąc pod uwagę organizacje. Cieszę się, że miałam okazję dołączyć do grupy finalistów Akcji Redakcji, a także pracować jako Team Leader na Designer Avenue. Kolejne niesamowite doświadczenie i ekscytujące wspomnienia. Byle do października ! 


English; The high temperatures hit Poland last week but also the blogs were piping hot with Fashion Week reviews. Sadly they all didn't necessarilly were related to fashion itself. Lots of gossip, dramas, who, what, with whom etc. I read them all but left no comment. For me the most important thing about fashion week is of course "fashion" and that's what I am going to show you today. Pure catwalk report of my favourite pieces I would love to have in my wardrobe. This is my last post from Łódź. I can honestly say this edition of  Fashion Week Poland was excellent when it comes to organisation. I am also happy I got to the final 20 bloggers in Elle competion and that I worked as a Team Leader at the Designer Avenue. Another amazing experience and unforgettable moments. I count down till Ocotber.

Photos by Fatilicious


Nennuko - cosy and cool Annette Gortz - city vampire

Ewelina Klimczak - sleek and chic

Łucja Wojtala - print knitwear 

Pitchouguina - girlike chic
Wiola Wołczyńska - modern minimalistic elegance 

Natalia Jaroszewska - maxi versus mini

The front row lady PhaedraYou Might Also Like

6 comments

 1. i o to chodzi- surowa moda. prawdziwa, a nie zakulisowe nowinki i plotki. Mnie Jaroszewska wyjątkowo blisko serca się zaplatała :)

  ReplyDelete
 2. świetne foty! spragnionam wiekszej ilosci!! fajnie bylo Cie poznac!! :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuje, więcej chyba dopiero w październiku :P Ciebie również Moja Droga :*

   Delete
 3. Pitchouguina najlepsza! Cudowna kolekcja <3

  ReplyDelete

Thank you for visiting my blog. Your comments are appreciated.

Subscribe