Jesienne rozświetlenie w Dentim Clinic

12:04 PM


Zaproszenie na prezentacje zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w Dentim Clinic w Katowicach przyszło w samą porę. To właśnie jesienią jest idealny czas na zadbanie o zdrowy i młody wygląd. Podczas spotkania miałyśmy okazje zapoznać się ze sprzętem, przyglądając się prezentacją zabiegów, a także porozmawiać ze specjalistami i skonsultować się indywidualnie z kosmetologami i lekarzami. A na koniec czekał na nas pyszny poczęstunek. 


Pokaz zabiegów wywołał wiele pozytywnych emocji, ale i takich mrożących krew w żyłach  Ale jedno jest pewne, efekty były widoczne od razu. I to przekonało mnie to skuteczności. 
Okazuję się, że w klinice do naszej dyspozycji jest najnowocześniejszy sprzęt( Laser X- Lase, Coaxmed i Mesotherm) oraz pracują wykwalifikowani specjaliści. Tak więc wybierając Dentim Clinic mamy gwarancje najwyższej jakości usług i naszego bezpieczeństwa. Moja pierwsza wizyta już dziś. Was też zachęcam na "Jesienne rozświetlenie" w Dentim Clinic.

Przekonajcie się sami odwiedzając stronę, gdzie znajdziecie dokładny opis świadczonych usług.fot. Mirella Szymoniak, Fatima Saqlain, Dentim Clinic

You Might Also Like

6 comments

 1. Kożystałas już z któryś zabiegów?:) Ja nie wiem na co się zdecydować:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziś wybieram się na konsultacje z lekarzem, dam znać :)

   Delete
 2. każda z kobiet powinna zadbać o siebie zwłaszcza po wakacjach, kiedy skóra i włosy zwykle są troszkę podsuszone :p

  ReplyDelete
 3. A probowalas ktoregos z tych zabiegow?

  ReplyDelete
  Replies
  1. wcześniej miałam do czynienia z kilkoma zabiegami jak np. mezoterapia bezigłowa- polecam jako zabieg pielęgnacyjny, zapobiegawczo, odżywczo, tym razem mam zamiar wypróbować laser. Dziś wybieram się na konsultacje. Na pewno podzielę się moim doświadczeniem.Pozdrawiam

   Delete
 4. Kochana ja będę w Łodzi w sobotę i niedzielę :) Ale jedynie mam te bilety za 25zł na showroom concept store i wystawe yfpn. W zasadzie nawet nie wiem, czy jeden bilet jest jednorazowy, czy mogę na niego wbić i w sobote i w niedziele. Bo niby pisze na nim piątek-niedziela ;D muszę do nich napisać się spytać. Może jakoś się tam będzie okazja spotkać :)

  ReplyDelete

Thank you for visiting my blog. Your comments are appreciated.

Subscribe