Zoe Jordan A/W 13 Opening London Fashion Week

2:26 PM
Kolekcja Zoe Jordan otwierała tegoroczny London Fashion Week, a ja stałam się szczęśliwa posiadaczką zaproszenia na ten pokaz. Szczęśliwą dlatego, że zdobyć zaproszenia na pokazy nie jest łatwą sprawą.
Jeżeli ktoś z Was chciał by się wybrać na London Fashion Week, procedura akredytacji jest nie co inna niż na nasz polski. Pierwszy krok to aplikowanie o odpowiednia akredytację poprzez stronę  http://www.londonfashionweek.co.uk. Jednak otrzymanie jej nie upoważnia nas do wstępu na pokazy. Należy indywidualnie kontaktować się z projektantami lub ich agencjami public relations prosząc o zaproszenie. Lista kontaktów znajduję się również na stronie. Jak możecie się domyślać zainteresowanie jest tak duże, że z powodów głównie przestrzennych ilość miejsc jest ściśle ograniczona.
Mnie udało się łącznie zdobyć 4 zaproszenia w tym na pokaz Zoe Jordan, Jena Theo, Sass&Bide, Fred Butler. Ponadto, odwiedziłam showroomy a w między czasie rozkoszowałam się słoneczną pogodą fotografując dla Was barwnie ubranych ludzi. Moje ulubione sylwetki z pokazu to zdecydowanie kraciaste i monochromatyczne akcenty. Powyższe zdjęcia pożyczyłam od StyleBistro gdyż na pokaz dotarłam za późno by zająć dobre miejsce. Projektantka przygotowała dla gości bogate upominki, zestawy kosmetyków Espa, kalendarz Debretts, kosmetyki Bourjois i smaczne przekąski, każda z tych rzeczy okazała się być jak znalazł podczas mojej wyprawy.


You Might Also Like

5 comments

 1. Uwielbiam pepitkę i takie proste formy, te printy fajnie współgrają z zimnym różem, wypróbuję :)

  ReplyDelete
 2. Bardzo podoba mi się kolekcja Zoe Jordan ;) Tak poza tym, to zazdroszczę, że udało Ci się dostać na Fashion Week :)

  ReplyDelete
 3. Czerń i biel bardzo lubię to kontrastowe połąćzenie

  ReplyDelete
 4. Gdzie to trzeba aplikować? na tej stronie cos się nie mogę połapać. Zależałoby mi na wybraniu się na zbliżający się fashion week w Londynie 13-17 września. Nie wiem czy nie za późno, ale warto spróbować :) Byłabym wdzięczna za udzielone wszelkie informacje.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak musisz aplikować na stronie London Fashion Week i nie jest jeszcze za późno :)

   Delete

Thank you for visiting my blog. Your comments are appreciated.

Subscribe