DAILY BASICS

2:16 PM


I have less and less time for blogging recently so I decided to capture my daily outfits using my mobile phone. Quick fix for temporary lack of photographer. Comfortable and simple clothes work well with my busy London daily  routines and I would't be able to survive without trainers these days. I went for a monochrome model of New Balance to compliement the rest of my wardrobe. 

Brak czasu odbija się niestety na częstotliwości moich postów, za co bardzo 
przepraszam. Wymyśliłam chwilowy ratunek uchwytając moją stylizacje telefonem. Wygodne proste zestawy są u mnie ostatnio na porządku dziennym. W Londynie non stop gdzieś pędzę i komfort jest dla mnie najważniejszy. Trampki sprawdzają się w takich zestawieniach najlepiej. Wybrałam takie w monochromatycznych barwach, które łatwo mogę połączyć z większością moje szafy.
I was wearing :
Top - &Other Stories
Skirt and bag - Zara
Trainers  - New Balance via Size
Sunglasses- Dior

You Might Also Like

4 comments

 1. Fajny zestaw na co dzień, świetna torebka

  ReplyDelete
 2. Mi niestety zestaw się nie podoba. Nie przepadam za dobieraniem takich butów do spódnic, a dwa, że bluza jest szeroka, spódnica też i trochę zatraca się Twój kobiecy kształt. Też cenię sobie wygodne stroje, ale niestety ich minusem jest to, że często nie są dopasowane, przez co właśnie nie widać tak sylwetki.

  http://biegacz-stepowy.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cenie Twoje uwagi, rzeczywiście mało kobiecy ten look. Jednak czasem mam ochotę na właśnie takie luzne ubranka :)

   Delete
 3. ciekawa stylizacja, świetna torebka:)

  ReplyDelete

Thank you for visiting my blog. Your comments are appreciated.

Subscribe